Prekės aprašymas
Izoliacinis liejamas ugniai atsparus cementas daugiausia gaminamas iš lengvų ugniai atsparių užpildų, miltelių ir rišamųjų priedų.
Izoliacinius liejinius galima suskirstyti į: pagal tūrio tankį:
Pusiau lengva izoliacija liejama, tūrinis tankis 1.0~1,8g/cm³;
Lengvas ugniai atsparus liejimas, tūrinis tankis yra {{0}},4–1,0 g/cm³;
Itin lengvas ugniai atsparus liejimas, kurio tūrinis tankis mažesnis nei 0.4g/cm³.
Kuo mažesnis tankis, tuo geresnės šilumos izoliacijos savybės ir didesnė kaina.

Izoliacinio liejamo ugniai atsparaus cemento panaudojimas
Izoliacinis liejamas ugniai atsparus cementas, dažniausiai naudojamas kaip krosnių, šiluminės įrangos, dūmtakių ir dūmų langų apmušalai pramonės sektoriuose, tokiuose kaip metalurgijos mašinos, naftos chemijos produktai, elektros energija ir statybinės medžiagos. Šilumos izoliacijos (šilumos izoliacijos) sluoksnis. Tačiau dabar, tobulėjant lengvų ugniai atsparių liejinių medžiagai ir tobulėjant paruošimo technologijoms, yra daug atvejų, kai jis tiesiogiai naudojamas kaip atmosferinių krosnių darbinis pamušalas. Paprastai žemos ir vidutinės temperatūros lengvi liejiniai dažniausiai naudojami kaip šilumos izoliacijos pamušalai ir neturi tiesioginio sąlyčio su liepsna. Didelė dalis aukštos temperatūros lengvų liejinių yra tiesiogiai naudojami kaip darbiniai įdėklai, kurie nesiliečia su lydalo ar kietos medžiagos krosnyje. Visų pirma, jis gali būti naudojamas kaip žieminių sėklų šildymo krosnių ir terminio apdorojimo krosnių darbinis pamušalas, o tai gali labai sutaupyti energijos.

Izoliacinio liejamo ugniai atsparaus cemento fizikinis ir cheminis indeksas
|
Daiktai |
CH-0.6 |
CH-0.8 |
CH{{0}}.0 |
CH-1.2 |
CH-1.4 |
CH-1.6 |
|
Tūrinis tankis g/cm3 Didesnis arba lygus |
0.6 |
0.8 |
1.0 |
1.2 |
1.4 |
1.6 |
|
Stipris gniuždymui (110 laipsnių × 24h) MPa Didesnis arba lygus |
1.5 |
2 |
3 |
4 |
8 |
18 |
|
PLC (800 laipsnių × 3h)/ % |
0-1.7 |
0-1.5 |
0-1.2 |
0-0.8 |
0-0.7 |
0-0.6 |
|
Šilumos laidumas (350±25 laipsniai) W/mk Mažesnis arba lygus |
0.20 |
0.25 |
0.35 |
0.45 |
0.60 |
0.70 |
|
Taikymo temperatūra / laipsnis Mažesnė arba lygi |
620 |
800 |
1000 |
1100 |
1200 |
1300 |
Paketai

Gamyklos pristatymas

„Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd“, trumpai vadinama „CH Refractories“, buvo įkurta 1984 m., turi pažangią proceso įrangą ir žaliavų paruošimo sistemą.

Visas ugniai atsparios įprastos bandymo įrangos komplektas gali užtikrinti kokybę prieš siunčiant klientams. Įvairių formuotų ir neformuotų ugniai atsparių medžiagų per metus pagaminama 120,000 tonų.

CH Refractories daugiausia gamina ugniai atsparias medžiagas metalurgijos, koksavimo, cemento pramonei, elektros energijos pramonei, chemijos ir bendroms pramoninėms krosnims. Ugniai atsparūs gaminiai eksportuojami į Vidurinius Rytus, Pietų Ameriką, Vidurinę Aziją, Pietryčių Aziją, Afriką ir kitus regionus.
DUK
Kl.: Kas yra „Foreign Trade-Express“?
Kl .: Kaip greičiau gauti kainą?
Kl .: Ar galiu gauti pavyzdį bandymui?
Kl .: koks yra jūsų produkto MOQ?
K: Kaip galite garantuoti savo produktų kokybę
Klausimas: Į kurias šalis daugiausia eksportuojate?
K: Kiek laiko trunka gamybos laikas?
Kl .: Kokį mokėjimo terminą galite priimti?
K: Ar galite padaryti OEM? Arba pritaikyti paketai?
Kl .: Ar galiu apsilankyti jūsų gamykloje?
Izoliacinio liejamo ugniai atsparaus cemento fizikinis ir cheminis indeksas
|
Daiktai |
CH-0.6 |
CH-0.8 |
CH{{0}}.0 |
CH-1.2 |
CH-1.4 |
CH-1.6 |
|
Tūrinis tankis g/cm3 Didesnis arba lygus |
0.6 |
0.8 |
1.0 |
1.2 |
1.4 |
1.6 |
|
Stipris gniuždymui (110 laipsnių × 24h) MPa Didesnis arba lygus |
1.5 |
2 |
3 |
4 |
8 |
18 |
|
PLC (800 laipsnių × 3h)/ % |
0-1.7 |
0-1.5 |
0-1.2 |
0-0.8 |
0-0.7 |
0-0.6 |
|
Šilumos laidumas (350±25 laipsniai) W/mk Mažesnis arba lygus |
0.20 |
0.25 |
0.35 |
0.45 |
0.60 |
0.70 |
|
Taikymo temperatūra / laipsnis Mažesnė arba lygi |
620 |
800 |
1000 |
1100 |
1200 |
1300 |

