Prekės aprašymas
Pagrindiniai ugniai atsparių plytų k26 komponentai yra molis ir kaolinas, paprastai pridedama tam tikra dalis kvarcinio smėlio, boksito, akmens anglių ir kitų pagalbinių žaliavų. Molio kiekis paprastai yra nuo 50% iki 70%, o kaolino - nuo 10% iki 30%.

K26 ugniai atsparių plytų pritaikymas
Energetikos pramonė: k26 ugniai atspari plyta gali būti naudojama elektrinės katile, dūmtraukyje, sieros šalinimo įrangoje, dulkių šalinimo įrangoje, degiklyje ir kitose aukštos temperatūros dalyse.
Statybos pramonė: k26 ugniai atspari plyta gali būti naudojama ugniasienių, priešgaisrinių durų, dūmtakių ir kitų dalių statybai.
Kitos pramonės šakos: k26 ugniai atspari plyta taip pat gali būti naudojama stiklo, keramikos, naftos chemijos, kasybos, mašinų gamybos ir kitose srityse.

K26 ugniai atsparios plytos fizikinis ir cheminis indeksas
|
Daiktai |
Rodyklė |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Atsparumas ugniai / laipsnis Didesnis arba lygus |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Ugniai atsparumas apkrovai (RUL)/ laipsnis Didesnis arba lygus |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Pakaitinimo linijinis pokytis/ laipsnis (1500 laipsnių, 2h) |
1400 laipsnių, 2val |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 laipsnių, 2val |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Tariamasis poringumas/% Mažesnis arba lygus |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Didesnis nei arba lygus |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||
Paketai:

Gamyklos pristatymas

„Zhengzhou Caihua Kiln Masonry Installation Co., Ltd“, trumpai vadinama „CH Refractories“, buvo įkurta 1984 m., turi pažangią proceso įrangą ir žaliavų paruošimo sistemą.

Visas ugniai atsparios įprastos bandymo įrangos komplektas gali užtikrinti kokybę prieš siunčiant klientams. Įvairių formuotų ir neformuotų ugniai atsparių medžiagų per metus pagaminama 120,000 tonų.

CH Refractories daugiausia gamina ugniai atsparias medžiagas metalurgijos, koksavimo, cemento pramonei, elektros energijos pramonei, chemijos ir bendroms pramoninėms krosnims. Ugniai atsparūs gaminiai eksportuojami į Vidurinius Rytus, Pietų Ameriką, Vidurinę Aziją, Pietryčių Aziją, Afriką ir kitus regionus.
DUK
Kl .: Kas yra „Foreign Trade-Express“?
Kl .: Kaip greičiau gauti kainą?
Kl .: Ar galiu gauti pavyzdį bandymui?
Kl .: koks yra jūsų produkto MOQ?
K: Kaip galite garantuoti savo produktų kokybę
Klausimas: Į kurias šalis daugiausia eksportuojate?
K: Kiek laiko trunka gamybos laikas?
Kl .: Kokį mokėjimo terminą galite priimti?
K: Ar galite padaryti OEM? Arba pritaikyti paketai?
Kl .: Ar galiu apsilankyti jūsų gamykloje?
K26 ugniai atsparios plytos fizikinis ir cheminis indeksas
|
Daiktai |
Rodyklė |
|
||||||||
|
/ |
N-1 |
N2a |
N2b |
N-3a |
N-3b |
N-4 |
N-5 |
N-6 |
||
|
Atsparumas ugniai / laipsnis Didesnis arba lygus |
1750 |
1730 |
1730 |
1710 |
1710 |
1690 |
1670 |
1580 |
||
|
0.2Mpa Ugniai atsparumas apkrovai (RUL)/ laipsnis Didesnis arba lygus |
1400 |
1350 |
/ |
1320 |
/ |
1300 |
/ |
/ |
||
|
Pakaitinimo linijinis pokytis/ laipsnis (1500 laipsnių, 2h) |
1400 laipsnių, 2val |
+0.1 -0.4 |
+0.1 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
/ |
/ |
/ |
/ |
/ |
|
|
1350 laipsnių, 2val |
|
|
|
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
+0.2 -0.5 |
|
||
|
Tariamasis poringumas/% Mažesnis arba lygus |
22 |
24 |
26 |
24 |
26 |
24 |
26 |
28 |
||
|
CCS/Mpa Didesnis nei arba lygus |
30 |
25 |
20 |
15 |
15 |
20 |
15 |
15 |
||


